ورزش مشهد

ادغام تربیت همگانی شهرداری با ورزش کارکنان
با موافقت و دستور مهندس تقی‌زاده‌خامسی، شهردار مشهد، و به‌دنبال ایجاد هماهنگی‌های بیشتر در حوزه ورزش کارکنان شهرداری و همچنین خدمات‌رسانی بیشتر در حوزه ورزش همگانی به مردم مشهد، مدیریت تربیت‌بدنی همگانی شهرداری مشهد با اداره تربیت‌بدنی کارکنان این سازمان ادغام شد. با این ادغام قرار است تمامی فعالیت‌های ورزشی کارکنان شهرداری و همچنین برنامه‌های ورزشی که برای مردم در نظر گرفته می‌شود، درقالب یک اداره صورت گیرد. براین‌اساس طی یک هفته آینده دستورالعمل و چارت اجرایی این اداره، برنامه‌ریزی و اجرایی خواهد شد.


پدیده با شکستِ
پارس جنوبی سوم شد
تیم فوتبال پدیده خراسان موفق شد با پیروزی در ضربات پنالتی بازی رده‌بندی جام شهدا، به مقام سومی این تورنمنت دست یابد. تیم‌های پارس جنوبی و پدیده دیروز در دیدار رده‌بندی تورنمنت چهارجانبه جام شهدا در ورزشگاه شهر قدس به‌مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در وقت‌های قانونی به تساوی ١بر١ انجامید. با توجه به اینکه این دیدار وقت‌های اضافه نداشت، بازی مستقیما به ضربات پنالتی کشیده شد. تیم پدیده خراسان درنهایت موفق شد با پیروزی ۴ بر١ در ضربات پنالتی،‌ مقام سوم جام شهدا را کسب کند. سعید جلالی دروازه‌بان جوان پدیده که در این بازی از ابتدا در زمین حاضر بود، علاوه‌بر اینکه در طول بازی واکنش‌های خوبی را نشان داد، در ضربات پنالتی نیز با مهار دو ضربه تیم حریف، به‌عنوان یکی از ستاره‌های تیم مهاجری مطرح شد. دیدار نهایی این مسابقات بین تیم‌های تراکتورسازی و سایپا از ساعت ١۵ امروز در ورزشگاه تختی برگزار می‌شود.


یک برد و یک باخت برای مشهدی‌ها در لیگ٣
هفته دهم رقابت‌های لیگ دسته٣ فوتبال کشور عصر دیروز با یک شکست و یک برد برای تیم‌های مشهدی همراه بود. در یکی از این بازی‌ها که در شاهرود برگزار شد، تیم صنعت مشهد موفق شد تیم نگین شاهوار این شهر را با نتیجه ٣ بر٠ مغلوب کند و به یک برد شیرین دست یابد. با این پیروزی تیم صنعت مشهد ٩امتیازی شد و در رده هشتم جدول گروه٢ این بازی‌ها قرار گرفت. همچنین در دیگربازی این گروه دیروز تیم ابومسلم ثامن مشهد در قائمشهر به‌مصاف تیم صدرنشین جدول یعنی شهید مولایی رفت که درنهایت با نتیجه ٢بر١ با شکست روبه‌رو شد و با ١٢ امتیاز در رده هفتم جدول ایستاد.


مصاف سرخابی‌های
لیگ٢ در تهران
هفته یازدهم رقابت‌های لیگ دسته٢ فوتبال کشور با برگزاری دیدار تیم‌های پرسپولیس مشهد و استقلال جنوب تهران پیگیری خواهد شد. در این بازی که امروز و در تهران برگزار خواهد شد، شاگردان سعید جوشش این فرصت را دارند تا با شکست حریف، اوضاع خود را بهبود ببخشند و تا رده سوم جدول بالا بیایند. تیم پرسپولیس مشهد درحال‌حاضر با ١٣ امتیاز در رده پنجم جدول است و استقلال جنوب تهران با ١۶امتیاز در رده چهارم قرار دارد.


شکست فرش آرادر خانه
هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور با شکست تیم فرش آرا مشهد به پایان رسید. در این بازی که دیروز در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار شد ، تیم فرش آرا در حضور هواداران خود به مصاف تیم آتلیه طهران قم رفت که در نهایت با شکست ٣بر١ روبه‌رو شد . فرش آرا با این شکست ٢۴ امتیازی باقی ماند و در رده ششم جدول قرار گرفت و آتلیه طهران قم نیز با ٢۵ امتیاز در رده پنجم جدول ایستاد. فرش آرا هفته آینده باید به مصاف پارسیان شهر قدس برود.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس