وزیر اوکراینی خطاب به مردم: کمتر بخورید!

﷯ چهار جوان ماجراجوی اهل چین به قصد گرفتن سلفی، جان خود را با بالارفتن از یک برج ۴۵٠متری به خطر انداختند.
این جوانان ویدئوها و تصاویری که از این ماجراجویی منتشر کرده‌اند، آن‌ها را درحال صعود به برج «نانجینگ زیفنگ» نشان می‌دهد. این برج، ششمین برج بلند چین و چهاردهمین برج بلند در جهان به‌شمار می‌رود.
﷯عکس‌هایی از مراسم دامادی یکی از پسران علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در سایت‌های خبری منتشر شده است.
در این مراسم برخی نمایندگان مجلس و مقامات دولت از جمله رحمانی‌فضلی (وزیر کشور)، حجت‌الاسلام روحانی، سیدمصطفی محقق داماد، ناطق نوری، اسحاق جهانگیری و برخی دیگر از وزرا حضور داشتند.
﷯پس از اینکه در سینما و تلویزیون پژمان جمشیدی و علی انصاریان به موفقیت‌های خوبی دست یافتند، این‌بار فرشاد احمدزاده هافبک ریزنقش پرسپولیس در یک سریال کنار علی انصاریان ایفای نقش خواهد کرد.
سریال محکومین به تهیه‌کنندگی بهروز مفید و کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی درحال ساخت است و در این فیلم بازیکن پرسپولیس نقش برادر علی انصاریان را دارد.
سال‌های گذشته بازیکنانی مانند حمید استیلی، آرش برهانی و خیلی دیگر از بازیکنان جلوی دوربین قرار گرفتند و در آخرین کار جدی نیز علی‌رضا نیکبخت‌واحدی و اشپیتیم آرفی در فیلم آوار ایفای نقش کردند.
﷯عکس‌هایی از اولین شهردار تهران در فضای مجازی منتشر شده است.
نخستین شهردار تهران میرزاعباس‌خان مهندس‌باشی ملقب به مشاورالدوله فرزند میرزارضا فارغ‌التحصیل مدرسۀ نظامی فرانسه است که در سال ١٣٠٢ قمری به ریاست احتساب شهر تهران انتخاب شد. ناصرالدین شاه پس از سفر فرنگ، همانند شهرهای اروپایی اقدام به تعیین شهردار برای تهران کرد. مشاورالدوله در سال ١٣۵۵ قمری درگذشت.
﷯یک وزیر اوکراینی از مردم این کشور خواست تا در مصرف مواد غذایی صرفه‌جویی کنند.
آندره ریوا گفت: به چه دلیلی شهروندان اوکراین بیش از ۵۰درصد از درآمد خود را صرف خرید موادغذایی می‌کنند؟! متأسفانه یکی از اشتباهات تاریخی اوکراینی‌ها خوردن زیاد است. مردم آلمان تنها ۱۴درصد درآمد خود را صرف مواد غذایی می‌کنند، درحالی که توان خرید بسیار بیشتری دارند اما به سلامت و تغذیۀ مناسب خود اهمیت می‌دهند.
﷯در حالی که قرار بود اعضای کانون پیش‌کسوتان استقلال در حاشیۀ دیدار استقلال و تراکتورسازی از سیروس دین‌محمدی تقدیر کنند اما وی به دلیل برخورد بد مسئولان کنار زمین ناراحت شد و ورزشگاه آزادی را ترک کرد.
﷯ژاپنی‌ها موفق شده‌اند نوعی بستنی تولید کنند که در گرما آب نمی‌شود.
به این علت که حاوی ماده پلی‌فنول است حتی اگر آن را زیر حرارت سشوار هم بگیرید، آب نمی‌شود.
﷯منابع دولتی در کره‌جنوبی می‌گویند یک شهروند کره شمالی با شنا کردن و از طریق دریا توانسته از این کشور فرار کند و خود را به کره جنوبی برساند.
فرار شهروندان کره شمالی به داخل مرزهای همسایۀ جنوبی آن امری متداول است، گرچه مجازات کسی که حین فرار دستگیر شود، اعدام است.
﷯با بالاگرفتن تنش بین آمریکا و کره شمالی عکس جالبی این روزها در فضای مجازی دست به دست می‌شود.
﷯مردی اهل شانگهای چین که با دریافت هزاران یوآن چینی قصد داشت از بانک خارج شود با بدشانسی روبه‌رو شد و باد شدید ناگهانی، پول‌های مرد بدشانس را با خود برد.
بلافاصله بعد از وقوع این اتفاق تمام رهگذران و عابران پیاده که شاهد این صحنه بودند، وارد خیابان شدند و با جمع‌آوری پول‌های این مرد، آن را به وی بازگرداندند.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس