نسخه پی دی اف

هم‌زمان با اعلام کاهش تصادفات درون شهری رخ داد؛ سانحه مرگبار رانندگی در بلوار وکیل‌آباد

دیبا- در حالی آمارهای اعلام شده از سوی پزشکی قانونی از کاهش حوادث رانندگی درون شهری خبر می‌داد که هم‌زمان با ارائه این آمار یک حادثه مرگبار در بلوار وکیل‌آباد رخ داد و در این سانحه متأسفانه دو جوان کشته شدند.
به گزارش شهرآرا، افسر نگهبان سازمان‌ آتش‌نشانی مشهد در این خصوص گفت: این تصادف بامداد پنجشنبه در بلوار وکیل‌آباد‌، مقابل ورودی بلوار حافظ رخ داد و آتش‌نشانان ایستگاه‌های شماره ۵ و ٢٧‌ به محل حادثه اعزام شدند.
آتشپاد دوم علیرضا معلم که خود در محل حادثه حاضر بود و از نزدیک عملیات آتش‌نشانان را سرپرستی می‌کرد، بیان کرد: یک دستگاه خودرو سواری سمند، با چهار سرنشین از مسیر انتهای بلوار وکیل‌آباد، به سمت میدان آزادی در حال حرکت بود که به علت نامعلومی با نرده‌های محافظ وسط و حاشیه بلوار برخورد کرد و متوقف شد. شدت برخورد به‌حدی بود که سه سرنشین، داخل اتاق خودرو گرفتار شدند و یک تن دیگر به بیرون پرتاب شد.
وی افزود: آتش‌نشانان بی‌درنگ پس از قطع برق خودرو و ایمن‌سازی محل، با استفاده از تجهیزات ویژه نجات، اتاق در هم کوبیده شده خودرو را بریدند و با رعایت اصول ایمنی آسیب‌دیدگان را از آن خارج کردند.
معلم گفت: در این حادثه دو تن از سرنشینان عقب خودرو بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند و دو سرنشین دیگر نیز به شدت آسیب دیدند که برای اعزام به مراکز درمانی، تحویل عوامل اورژانس شدند. علت دقیق وقوع این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور در دست بررسی است.
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس