نسخه پی دی اف

روی خط حادثه

حبس شدن ٨ نفر درحریق یک آپارتمان


آتش‌سوزی در یک آپارتمان ٩ واحدی در خیابان سجاد مشهد، موجب حبس شدن هشت شهروند شد.
به گزارش شهرآرا، این حادثه در حالی روز پنجشنبه، در مشهد رخ داد که آتش‌نشانان به سرعت به محل اعزام شدند.
با حضور امدادگران مشخص شد، کانون حریق یک واحد ٨٠‌ متری در طبقه سوم این ساختمان بوده است. آتش از آشپزخانه آغاز شده و در حال سرایت به سایر نقاط بوده و کل این ساختمان دچار دودگرفتگی شده است.
هنگام وقوع آتش یک زن جوان و یک زن مسن در این واحد در میان دود محبوس و دچار دودگرفتگی شده بودند که توسط آتش‌نشانان به بیرون منتقل شدند و توسط عوامل اورژانس مداوا شدند.
شش نفر دیگر از ساکنان سایر واحدها نیز که در میان دود محبوس شده بودند، به بیرون منتقل شدند و آتش‌سوزی به سرعت مهار شد و از سرایت آن به سایر واحدها جلوگیری گردید. علت وقوع آتش‌سوزی در دست بررسی است.

زمین‌گیری ٢ شرور عربده‌کش در مشهد


سرکلانتر ششم پلیس مشهد از دستگیری دو عامل نزاع‌ خیابانی و شرارت و عربده‌کشی در محدوده بلوار وحدت خبر داد.
به گزارش شهرآرا، سرهنگ حاجیان در تشریح این عملیات ضربتی گفت: در پی گزارش چندفقره شرارت‌ خیابانی و نزاع‌ دسته‌جمعی توسط دو شرور، دستورات لازم برای پیگیری موضوع صادر شد.
وی افزود: تیم‌های دایره تجسس کلانتری ٢۴ مشهد در این مأموریت ضربتی با کنترل و مراقبت‌های نامحسوس، زمانی که این دو شرور در حال درگیری و نزاع خیابانی با یکی از شهروندان در بلوار وحدت بودند، وارد عمل شدند.
حاجیان ادامه داد: مأموران با تعقیب و گریز پلیسی و تیراندازی هوایی این دو متهم را که دارای چهار فقره سابقه کیفری به اتهام نزاع‌های خیابانی و شرارت هستند، زمین‌گیر کردند و پس از تشکیل پرونده، متهمان به مقام قضایی معرفی شدند.

یک نوجوان گرداننده کانال مستهجن


فردی که در یک گروه فضای‌ مجازی از طریق شبکه اجتماعی تلگرام اقدام به انتشار تصاویر و فیلم‌های مستهجن می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.
فرمانده انتظامی تایباد در گفت‌و‌گو با ایرنا گفت: این کانال گروه اجتماعی تلگرام با توجه به اینکه تازه راه‌اندازی شده بود با ۴۵ عضو، در پی‌ رصد فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا شناسایی شد و دستگیری گردانندگان آن در دستور کار قرار گرفت. سرهنگ حسن ناگهانی افزود: پلیس با اقدامات کارشناسی و مهندسی اجتماعی متهم اصلی را که کمتر از ١۵‌سال سن داشت، شناسایی نمود و با هماهنگی مراجع قضایی، او را دستگیر کرد.
فرمانده انتظامی تایباد تصریح کرد: این نوجوان ١۵ساله با مشاهده مدارک مستدل و غیرقابل انکار به بزه انتسابی خود مبنی بر انتشار تصاویر و فیلم‌های مستهجن
اعتراف کرد.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس