فوتبال جهان

پای نویر شکست
مانوئل نویر در جریان جدال این تیم با رئال‌مادرید دچار مصدومیتی شده که به‌خاطر آن احتمال دارد فصل برای او به پایان برسد. نویر در نیمۀ دوم وقت‌های اضافۀ بازی بعد از برخوردی که با کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی رئال‌مادرید داشت، از ناحیۀ ساق پا دچار شکستگی شد؛ اما بااین‌حال تا پایان مسابقه در زمین بازی حضور داشت.


هارت در راه آنفیلد
روزنامۀ سان در آخرین اخبار از نقل‌وانتقالات لیگ جزیره مدعی شد که دروازه‌بان اول سه‌شیرها به آنفیلد بسیار نزدیک شده است. این روزنامه مدعی شد که یورگن کلوپ برای فصل آینده و با توجه به ضعف «مینیوله» و «کاریوس» شدیدا به‌دنبال دروازه‌بان بوده و خواهان خرید «جو هارت» است. سان در ادامۀ خبر خود منتشر کرد که کلوپ برای جذب هارت بیست‌میلیون پوند کنار گذاشته است.


زلاتان، گزینۀ اصلی ناپولی
باشگاه ناپولی، مهاجم سوئدی منچستریونایتد را در رأس خریدهای تابستانی قرار داده است. بنا به گزارش رسانه‌های ایتالیا، مسئولان باشگاه ناپولی اززمانی‌که ایگواین این تیم را ترک کرد، هنوز نتوانستند جای خالی او را پر کنند؛ به‌همین‌خاطر در تابستان به‌دنبال مهاجمی ترازاول در حد‌واندازۀ این مهاجم آرژانتینی هستند. ایبرا با منچستر قراردادی یک‌ساله دارد و هنوز تصمیمش را برای تمدید با شیاطین سرخ نگرفته است. زلاتان در فوتبال ایتالیا تجربۀ بازی برای یوونتوس، اینتر و میلان را دارد.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس