صحنۀ جنایت در خیابان اسفندیانی بازسازی شد

ابوعطا- عامل آتش زدن عمدی یک منزل مسکونی در خیابان شهید اسفندیانی مشهد صحنۀ جنایت را بازسازی کرد.
به گزارش شهرآرا متهم ٢٧ساله در حالی که چشمانش به زمین دوخته شده بود، به دستور بازپرس قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، به محل جنایت آورده شده بود تا، هم‌زمان با بازسازی صحنۀ جنایت، ادعاهایش در‌خصوص این پرونده را ثابت کند.
بامداد دوشنبۀ گذشته در پی آتش‌سوزی در طبقۀ سوم یک آپارتمان در خیابان اسفندیانی مشهد یک خانم ۴٠ساله و دختر خردسالش کشته شدند. تحقیقات نشان داد این حریق عمدی بوده است. در ارتباط با این پرونده جوانی ٢٧ساله دستگیر شد و به جرم خود اعتراف کرد.
این پسر جوان که همکار متوفی در یک شرکت دولتی بود در حالی مدعی بود که به دستور این خانم و برای گرفتن انتقام از شوهرش اقدام به این کار کرده است که روز گذشته توضیحاتش نتوانست قاضی احمدی‌نژاد و کارآگاهان حاضر در صحنه را قانع کند چراکه او ابتدا مدعی شده بود این خانم تلفنی دستور آتش زدن را داده اما پس از مشخص شدن کذب بودن این مطلب در صحنۀ بازسازی ادعا کرد که حضوری بوده است.
او درخصوص طلاهای این خانم که در محل کارش نزد او بوده نیز نتوانست مقام قضایی را قانع کند و ،پس از بازسازی صحنۀ جرم، این متهم برای بازجویی‌های تخصصی تحویل سروان حمیدی‌فر شد تا با انتقال به پلیس آگاهی تحقیقات تکمیلی این پرونده انجام شود.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس