اخبار کوتاه

بازداشت سرپل گروهک تروریستی منافقین
یکی از سر‌شبکه‌های اصلی منافقین با تلاش دستگاه‌های امنیتی کشور در اصفهان بازداشت شد. وی قبل از ورود به کشور، در تور اطلاعاتی و شناسایی دستگاه‌های امنیتی کشور قرار گرفته بود.
بر پایه این گزارش، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، این فرد روز گذشته با هدف ایجاد تشنج و اغتشاش در جریان تشییع پیکر آیت‌ا... هاشمی وارد کشور شده بود که در اصفهان به دام افتاد. از این منافق نفوذی، ویدئو‌های زیادی که برای ارسال به شبکه ماهواره‌ای وابسته به گروه تروریستی منافقین آماده شده بود به دست
آمده است.


۵ اسفند ؛سفر هیئت ایرانی به عربستان
حجت‌الاسلام قاضی‌عسکر، نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت، گفت: هیئت ایرانی در پاسخ به دعوت عربستان، ۵ اسفند به این کشور سفر خواهد کرد و امیدواریم بتوانیم مواضع خود را در این دیدار تشریح و به نتیجه‌ای مشخص دست پیدا کنیم. وی افزود: ان‌شاءا... در همان تاریخی که مقامات عربستان اعلام کرده‌اند، هیئت ایرانی برای مذاکره به کشور عربستان سفر خواهد کرد. قاضی‌عسکر درباره اینکه وزارت خارجه کشورمان اعلام کرده است که حج تمتع امسال صورت نمی‌گیرد، افزود: فعلا هیچ‌چیز قطعی نیست و ما زمانی که شرایط فراهم شود، در مراسم حج حضور پیدا خواهیم کرد، اما بدون شک، مشکلاتی وجود دارد که باید حل شود.
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس