در حرف مردم امروز مطرح شد؛ در خواست نظارت بر جمعه بازار مهرآباد

اينجا تريبوني براي بيان نظرات، انتقادات، مشكلات و درخواست‌هاي شما شهروندان است كه مي‌توانيد از طريق روش‌های ذيل، آن‌ها را با ما در ميان بگذاريد.
﷯پيامك: ٣٠٠٠٧٢٨٩
تارنما: shahraraonline.com
اينستاگرام: shahraranews@
تلگرام:٠٩١۵۴٢٩۴۵٨٠
رایانامه: info@shahrara.com
تلفن: ۵-٣٧٢٨٨٨٨١-٠۵١

﷯ ٠٩١۵٠٠٠٣٩٩ در جمعه بازار مهرآباد بیشتر مواد غذایی و میوه‌های تاریخ گذشته و فاسد به فروش می‌رسد و هیچ گونه نظارت و کنترلی بر آن نیست. مسئولان سری بزنند. کاملا آشکار است.
شهروند: حاشیه‌نشینی معضلی است که تمام نمی‌شود، مگر اینکه شهر حصار داشته باشد و ایجاد حصار هم با ایجاد جنگل و درختکاری امکان‌پذیر است، ولی وقتی حصاری برای شهر نباشد، هرکسی می‌تواند برای خود خانه بسازد و این‌گونه حاشیه‌نشینی ادامه پیدا می‌کند.
شهروند: رسانه محترم: همان‌طور که در جریان مسائل سپرده‌گذاران میزان هستید، این معضل نه‌تنها هنوز حل نشده بلکه با برخورد فرسایشی مسئولان بی‌تعهد هرروز موجب افزایش مشکلات و آلام مردم گرفتار در این کابوس شده و دست‌اندرکاران فقط با وقت‌کشی و وعده‌های پوچ سعی در فریب و سر بند کردن مردم دارند، لذا از شما مصرانه خواهشمندیم با پیگیری بیشتر این مسئله؛ مارا برای رسیدن به حقمان یاری کنید.
شهروند: می‌گن یه روز یه نفر طلبی از کسی داشت، هرچی به در خونه طرف می‌رفت، می‌گفت برو فردا بیا. فردا می‌رفت باز می‌گفت برو فردا بیا. یه روز که طلبکار رفت در خونه طرف، پسر طرف گفت این درخت‌ها رو می‌بینی، داریم می‌کاریم، اینا باید بزرگ بشه، میوه بده و به بار بشینه، بعد پول تو رو می‌دیم، تقریبا پنج سال دیگه میشه. وقتی طرف میاد خونه، پسرش با خوشحالی ماجرا رو تعریف می‌کنه برای پدرش. طرف میگه نادان این پنج سال بالاخره تموم میشه ولی این فردا فردا کردن من تا ابد ادامه داشت! حالا حکایت ما با شما مدیران مسئول همینه! سرمایه‌گذار میزان
شهروند: شما رو قسم میدم، حرف من رو به‌گوش مسئولان برسونین. بنده یک راننده تاکسی، می‌خوام پیکانی که دارم رو تبدیل کنم که برام آرزو شده. بعد یک عمر که قرارشد شهرداری ضامن بشه، باز هم شرایط خاص گذاشتن. اول ۴عدد چک به‌مبلغ دوقسط و دوم یک چک به‌مبلغ۲۷۲۰۰۰۰۰۰ریال، راننده باید بده به انضمام اینکه بریم محضر ماشینو در رهن شرکت بذاریم ومبلغ۱۱۰۰۰۰۰۰ریال هم نقدا بیمه بدنه کنیم. و یک ضامن به همراه یک چک به مبلغ ۲۷۲۰۰۰۰۰۰ریال و فتوکپی جواز یا کارمند با فیش حقوقی. آخه یعنی درسته؟ شما رو به خدا یه فکری به حال ما راننده‌های بیکار و بی‌کس کنید. باتشکر
شهروند: حالا که مترو در منطقه طبرسی‌شمالی در شرف افتتاح است، دوربرگردان‌های بولوار را نیز شهرداری منطقه۴ اصلاح کند. به عنوان مثال دوربرگردان طبرسی۴
﷯ ٠٩٣٨٠٠٠۶٣٣ در خیابان سرخس بین ١۴ به پایین، چون که منطقه‌ای صنعتی است و جمعیت زیادی تردد می‌کنند، سرویس بهداشتی نیست. مساجد هم بعد از نماز سرویس‌های بهداشتی رو قفل می‌کنند، قابل توجه شهرداری منطقه۵
﷯ ٠٩٣۶٠٠٠١۵٨ حر۵٨فقط۵/٣مترعرض دارد اما به‌خاطر میانبربودنش، به گذرگاه خودروهای عبوری تبدیل شده ما تو این کوچه باریک حتی در ورود و خروج به منزلمان هم درخطر تصادف قرار داریم. چرا شهرداری از مسدودکردن یا نصب سرعتگیر خودداری می‌کند؟
﷯ ٠٩١۵٠٠٠٨١٩ طی ١٠سال همه چیز صد، دویست، سیصد، حتی ۴٠٠درصد اضافه قیمت پیدا کرده مثل بنزین ماشین، خوراک، طلا، دلار و... فقط نمی‌دونم چرا تورم گرون نشده؟ و همون تک‌نرخی مونده! یه‌کم گرونش کنید دق کردیم از این تک‌نرخی تورم!
﷯ ٠٩٣۶٠٠٠١٩۶ منزلمان نزدیک نمایشگاه است، دیشب با خانم و دو فرزندم خواستم برم نمایشگاه دیدم ورودی نفری٢۵٠٠تومان است، عقب‌گرد کردیم این هم از تفریح سالم.
﷯ ٠٩٠١٠٠٠٢٠٠ متاسفانه با توجه به انبوه جمعیت در امیریه٣١ شرکت مخابرات به واگذاری امتیاز تلفن اقدام نمی‌کند و بهانه نبود زیرساخت می‌آورد، درصورتی که وظیفه این احداث زیرساخت برعهده خودشان است.باتشکر
﷯ ٠٩٠١٠٠٠٢٠٠ متاسفانه شهرداری منطقه١٢ نسبت به اجرای سرعت‌گیر قبل و بعد مهدکودک و مسجد در امیریه٣١ و مرمت آسفالت آراسته١١ اقدام نکرده است. باتشکر از شما
﷯ ٠٩١۵٠٠٠۴٢۴ باتوجه به اینکه مدارس دولتی قادر به پرداخت هزینه‌های آب، برق و سایر موارد ساختمان مدارس نمی‌باشند و بیشتر مدارس در موقعیت تجاری دارای حاشیه مناسبی می‌باشند، آموزش و پرورش تصمیمی درخصوص ساخت چند مغازه از حاشیه‌های زمین‌های مدارس بگیرد و درامد آن به نفع مدرسه فوق واریز شود، کمک‌هزینه‌ای خواهد بود برای مدارس.
﷯ ٠٩١٩٠٠٠۵٩٠ خیابان گلچین امام رضا(ع)٢٨ حدفاصل میدان بسیج به طرف چهارراه دانش خیابانی فراموش شده ازخدمات شهرداری، راهنمایی و شرکت برق است. نصب چندین سرعتگیر در سرتاسر خیابان ضروری است و نبود پارکینگ باعث مشکلات عبور و مرور شده است. خیابان مذکور باید یک‌طرفه شود.
﷯ ٠٩١۵٠٠٠۵٧٠ کارکنان جهاد نصر خراسان ١٨ماهه حقوق و ٢ساله عیدی نگرفتن که یک فاجعه انسانی است. عاجزانه تقاضای پیگیری دارم. شاید کسی صدایمان را بشنود.
﷯ ٠٩١۵٠٠٠٣۶۵ از میدان شهید فهمیده تا مهرآباد حاشیه صدمتری، دوازده‌تا دست‌انداز درست کردن، یک فکری به حال جلوبندی ماشین‌ها هم بکنید.

بازخورد
﷯ ٠٩٣٧٠٠٠٠٨٢ بازخورد پیگیری کارت ملی هوشمند در صفحه٢. باسلام و احترام از پیگیری شما درمورد کارت ملی هوشمند و توزیع بسیار بد آن بی‌نهایت سپاسگزارم و دعاگویتان هستم.
شهروند: بازخورد پیگیری دوربرگردان انتهای معلم در صفحه٢. شهرآرای محترم سلام. اظهارات مدیر روابط عمومی سازمان ترافیک در مورخ ١٢دی‌ماه درخصوص بازبودن مسیر انتهای بولوار معلم به بولوار نمایشگاه درست نیست.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس