فوتبال جهان

برد منچستر بدون زلاتان
تیم فوتبال منچستر در چهارچوب جام اتحادیه انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد به‌مصاف هال‌سیتی رفت. این دیدار در شبی که نام زلاتان در لیست ١٨نفره نبود، با نتیجه ٢ بر صفر به سود شاگردان مورینیو خاتمه یافت. منچستر در جام حذفی به مرحله یک‌چهارم صعود کرده است و باید مقابل ویگان قرار بگیرد.

اتلتیکو غافل‌گیر شد
اتلتیکومادرید با شکست مقابل لاس‌پالماس و به لطف برتری در خانه حریف، راهی مرحله بعد جام حذفی شد. در چهارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا، کوپا دل‌ری، اتلتیکومادرید در ورزشگاه ویسنته‌کالدرون به‌مصاف لاس‌پالماس رفت. دیدار رفت با نتیجه ٢ بر صفر به سود شاگردان سیمئونه خاتمه یافته بود؛ اما این بازی با نتیجه ٣ بر ٢ به سود لاس‌پالماسِ میمهان خاتمه یافت تا درمجموع دو دیدار رفت‌وبرگشت اتلتیکو به لطف برتری درخانه حریف راهی مرحله بعد شود.

سانچز در راه چلسی من‌سیتی یا سن‌ژرمن
ستاره شیلیایی آرسنال که هنوز با توپچی‌های لندن برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده، ممکن است تابستان آینده بازیکن چلسی، منچسترسیتی یا پاری‌سن‌ژرمن شود. آلکسیس سانچز باوجودی‌که مدنظر تیم تحت امر «آرسن ونگر» بوده، اما تا‌به‌این‌لحظه به توافقی برای تمدید قراردادش نرسیده است. براساس اعلام روزنامه دیلی‌تلگراف در شرایطی که جریان مذاکرات همچنان ادامه دارد، این احتمال هست که در تابستان آینده سانچز پیراهن یکی از ۳ تیم چلسی و منچسترسیتی در لیگ برتر یا پاری‌سن‌ژرمن را به تن خود ببیند.

ماکائو به‌جای کویت در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹
مهلت فدراسیون فوتبال کویت برای رفع مشکل تعلیق دیروز تمام شد و تیم‌ملی کویت از حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا۲۰۱۹ محروم گشت. کنفدراسیون فوتبال آسیا هفته گذشته رسما نامه‌ای را به فدراسیون کویت فرستاده بود و تا تاریخ ٢٢دی‌ماه به آن‌ها فرصت داد تا مشکل دخالت دولت در فدراسیون را حل کنند.

ساعت‌دزدی
در مراسم بهترین‌ها
شش ساعت در مراسم انتخاب برترین‌های سال٢٠١۶ به انتخاب فیفا دزدیده شد. مراسم The Best با حضور سرمربیان، بازیکنان و بزرگان مشهور جهان فوتبال برگزار شد؛ اما در این مراسم اتفاق عجیبی رخ داد. شش ساعت گران‌قیمت دزدیده شد و به‌همین‌منظور فیفا شکایت خود را به پلیس ارائه داد. این ساعت‌ها که مارکHublot داشتند، ناپدید شدند و تاکنون جزئیات بیشتری درباره این اتفاق منتشر نشده است. شش ساعت ناپدید‌شده، هر یک ۹۳هزار یورو ارزش داشتند که قرار بود در مراسم The Best به بهترین‌های سال در بخش‌های مختلف داده شود.
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس