فوتبال جهان

جام جهانی ۴٨تیمی شد
با رأی قاطع اعضای فیفا، رقابت‌های جام جهانی از سال٢٠٢۶ با ۴٨ تیم برگزار خواهد شد. طبق جزئیات منتشرشده، قرار است این رقابت‌ها در ١۶گروه ٣تیمی برگزار شود که بدین‌ترتیب تعداد گروه‌ها ٢برابر خواهد شد و از هر گروه، ٢ تیم به دور حذفی صعود خواهد کرد. بدین‌ترتیب تعداد بازی‌ها از ۶۴ بازی به ٨٠ بازی افزایش پیدا خواهد کرد. با تصویب این طرح، سهمیه قاره‌ها در جام جهانی به این صورت خواهد بود: اروپا ۱۶تیم، آفریقا ۹.۵تیم، آسیا ۸.۵ تیم، آمریکای جنوبی و شمالی هر کدام ۶.۵ تیم.

کونته به‌دنبال ٢ وینگر
کونته برای حفظ قدرت تیم خود و ماندن در صدر جدول، قصد دارد در پنجره نقل‌وانتقالاتی ژانویه، قسمت راست و چپ آبی‌ها را با خرید ٢ وینگر ترمیم کند. سرمربی چلسی اکنون مارکوس آلونسو و ویکتور موزس را دارد؛ امامی خواهد با خرید دو جانشین، در زمان مصدومیت‌ بازیکنانش بتواند از آن‌ها استفاده کند. میکل آنتونیو از وستهام و یوناس هکتور از کلن افراد موردعلاقه مربی ایتالیایی هستند.

خامس در راه یونایتد
ستاره دلخور تیم رئال‌مادرید در راه پیوستن به منچستریونایتد است. خامس رودریگس، از منچستریونایتد پیشنهاد رسمی دریافت کرده و وکیل او دیروز میهمان مقامات این باشگاه انگلیسی بوده است. از شهر منچستر خبر رسیده که حتی پیراهن خامس نیز تولید شده و در چند فروشگاه رسمی باشگاه به فروش می‌رود.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس