ورزش مشهد

جدایی موقت مربی سیاه‌جامگان مشهد
مربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان موقتا از این تیم جدا شد. عباس دهقانی، به دلیل آن‌چه مشغله کاری عنوان شده، به مدت چند هفته در کنار این تیم نخواهد بود. دهقانی از کارشناسان تربیت‌بدنی شهرداری مشهد است که قرار است در کمیته برگزاری مسابقات بین‌المللی جام تختی که اواخر این ماه در مشهد انجام می‌شود فعالیت کند.

مشهد؛ آماده مسابقات کبدی قهرمانی آسیا
رئیس هیئت کبدی خراسان رضوی از شرایط مناسب میزبانی مشهد برای برگزاری مسابقات کبدی قهرمانی آسیا خبر داد. رضا سعیدی گفت: نماینده ویژه فدراسیون کبدی، پس از بازدید از مجموعه ورزشی شهید بهشتی، مجموعه ورزشی آستان قدس و چند هتل، شرایط مشهد را بسیار عالی و مناسب برای برگزاری رقابت‌های کبدی قهرمانی آسیا توصیف کرد.

لغو بازی فرش آرا
درگذشت ناگهانی آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی موجب تعطیلی تمامی مسابقات ورزشی در روز سه‌شنبه شد، که بازی فرش‌ آرا هم از آن جمله است. نماینده استان در لیگ برتر فوتسال قرار بود در این روز میزبان تیم قدرتمند مس سونگون باشد که این بازی به زمان دیگری موکول گردید.بنابر اعلام فدراسیون فوتبال بازی های معوقه این هفته در پایان فصل انجام خواهد شد.گفتنی است این مسابقه قرار بود در سالن شهدای مدافع حرم در منطقه گلشهر برگزار شود.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس