شبکه

عزای عمومی در شبکه‌های سیما
در پی ارتحال آیت‌ا... هاشمی‌رفسنجانی و اعلام سه روز عزای عمومی در کشور، برنامه‌های طنز تلویزیون پخش نخواهد شد. برنامه‌های‌ «خندوانه» در سه روز عزای عمومی روی آنتن نخواهد رفت. تهیه‌کننده برنامه «دورهمی» نیز اعلام کرد این برنامه که فقط یک قسمت آن باقی‌مانده است، پس از عزای عمومی روز جمعه روی آنتن خواهد رفت. «فرمول یک» که شنبه تا چهارشنبه‌ها روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود، به احترام عزای عمومی در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری پخش نخواهد شد. همچنین مجموعه‌ «لیسانسه‌ها» تا هفته‌ آینده روی آنتن شبکه٣ سیما نخواهد رفت. برنامه «خونه به خونه» و «حالا خورشید» ازجمله برنامه‌هایی هستند که در این ایام در جدول پخش قرار ندارند.


فلورا سام به «بی‌نمک» پیوست
فلورا سام در سریال «بی‌نمک» که برای شبکه٣ ساخته می شود، بازی می‌کند. سریال «بی‌نمک» یک کمدی اجتماعی‌سیاسی به کارگردانی علیرضا بذرافشان است که در ۳۰قسمت به تولید خواهد رسید. قصه این سریال درباره یک معاون وزیر است و سام درخشانی نقش بادیگارد این شخصیت سیاسی را بازی می‌کند که داستان حول محور وی می‌چرخد.


نواهای مازندرانی در یک سریال
مجموعه تلویزیونی «شکوه یک زندگی» با سپری کردن ۳۰درصد از تصویربرداری در روزهای زمستان وارد مذاکره با خوانندگان بومی استان مازندران شد. روایت «شکوه یک زندگی» به کارگردانی رضا بهشتی در فضای سال‌های ۱۳۴۶ تا ۱۳۶۲ در سه مقطع زمانی آغاز شده و در تکریم همسران شهدای جاویدالاثر است.


سعید آقاخانی در «پایتخت»
سعید آقاخانی به‌تازگی به جمع بازیگران سریال «پایتخت۵» پیوسته است. سریال پایتخت۵ با همکاری سازمان فرهنگی‌رسانه‌ای اوج و کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری تولید می‌شود. این سریال در روزهای ابتدایی اسفند با حضور بیشتر بازیگران اصلی در شهر آتن و نیکوزیا کلید می‌خورد. محسن تنابنده نیز مشغول نگارش سیناپس اولیه برای تولید قصه‌ای متفاوت است. گروه تولید در لوکیشن‌های کنار دریا، اسکله، بازارهای قدیمی و سنتی،‌ هتل، کوچه‌ها و محله‌ها، مراکز خرید و… قصه فصل پنجم «پایتخت» را آغاز خواهند کرد و به‌جز آتن و فیکوزیا در تهران و علی‌آباد نیز تصویربرداری ادامه می‌یابد.


«سرداران روستا» در افق
دومین قسمت مجموعه مستند «سرداران روستا»، روایتی از زندگی و فعالیت‌های جهادی محمدمهین‌خاکی از جانبازان دوران دفاع مقدس، چهارشنبه ۲۲دی از شبکه افق پخش می‌شود. حسین همایونفر تهیه‌کنندگی این مجموعه را برعهده داشته که دومین قسمت آن روز چهارشنبه ۲۲دی ساعت ۲۲:۰۰ روی آنتن شبکه افق می‌رود.
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس