دریچه

۵فیلم به فهرست نهایی جشنواره فیلم فجر
اضافه شد
با اضافه‌شدن ۵فیلم دیگر به بخش مسابقه سینمای ایران سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، ۳۳فیلم این بخش کامل شد و «امپراتور جهنم» هم به بخش مسابقه نرسید. به گزارش خبرگزاری فارس، با اضافه‌شدن پنج‌فیلم دیگر به بخش مسابقه سینمای ایران سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، ٣٣فیلم این بخش کامل شد. «آباجان» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی هاتف علیمردانی، «فصل نرگس» به کارگردانی نگار آذربایجانی و تهیه‌کنندگی سحر صباغ‌سرشت، «خوب، بد، جلف» به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی و تهیه‌کنندگی محسن چگینی و عبدا... اسکندری، خانه «ائو» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اصغر یوسفی‌نژاد و «کوپال» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی کاظم ملایی به عنوان پنج فیلم نهایی راه‌یافته به بخش سودای سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند.


اسامی ١١فیلم بخش چشم‌انداز جشنواره
فیلم فجر اعلام شد
١١فیلم در بخش غیررقابتی چشم‌انداز سینمای ایران در کنار ٣٣فیلم بخش مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ) به نمایش درمی‌آید. فیلم‌های «آزاد به قید شرط» ، «اشنوگل» ، «امپراتور جهنم»، «ایستگاه اتمسفر» ، « ترومای سرخ»، « خانه دیگری» ، «دریاچه ماهی»، «دعوت‌نامه»، «شعله‌ور» ، «ماجان» و «یادم تو را فراموش» در این بخش راه یافتند.


استاندار با رضا کیانیان دیدار کرد
علیرضا رشیدیان در دیدار با رضا کیانیان، بازیگر مشهدی سینما و تلویزیون، گفت: این خطه دارای تمدنی کهن و چند هزار ساله و خاستگاه ادیبان، شاعران، نام‌آوران و هنرمندان بنامی بوده و هست که آوازه آن‌ها در سطح جهان گسترده است. وی به موضوع انتخاب مشهد به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام نیز اشاره و تاکید کرد: انتظار این است که هنرمندان این استان بتوانند از این فرصت با بهره‌گیری از ابزار هنر برای معرفی ظرفیت‌های منحصربه‌فرد این جهان‌شهر به دنیا استفاده کنند.
رضا کیانیان نیز در این دیدار ضمن استقبال از مشارکت جدی در حوزه استفاده از ظرفیت هنرمندان خراسانی مشهد برای تقویت تعامل با هنرمندان جهان، از حضورش در مشهد و تشرف به بارگاه منور رضوی ابراز خرسندی کرد.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس