کد خبر : 81289
/ 11:44
استاندار خراسان رضوی در مراسم تجلیل از ورزشکاران افتخار آفرین در میادین بین‌المللی:

ورزشکاران مدال‌آور از غرور و هویت ملی کشور دفاع می‌کنند

استاندار خراسان رضوی گفت: ورزشکاران مدال آور از غرور و هویت ملی کشور دفاع می‌کنند.

ورزشکاران مدال‌آور از غرور و هویت ملی کشور دفاع می‌کنند

به گزارش شهرآراآنلاین، علیرضا رشیدیان در مراسم تجلیل از ورزشکاران افتخارآفرین در میادین بین‌المللی که به همت شهرداری مشهد در مجتمع پذیرایی کوهسنگی برگزار شد، اظهار کرد: ورزشکاران سختکوش ما در طول سال با تلاشی که انجام دادند از غرور و هویت ملی ما دفاع کردند که به همین خاطر نیز لازم بود تا در روزهای پایانی سال از آنها تجلیل شود.
وی با تشکر از ورزشکاران و برگزارکنندگان این مراسم، در مورد وضعیت ورزش استان نیز بیان کرد: ما طی سال جاری در برخی از رشته‌های ورزشی خوب عمل کردیم ولی در برخی از رشته‌ها نیز ضعیف ظاهر شدیم.
رشیدیان ادامه داد: متاسفانه در سال 96 در تیم‌های لیگ برتری استان با افت شدیدی مواجه بودیم که مشکلاتی نیز از جمله وجود مشکلات قانونی برای کمک دستگاه‌های دولتی به تیم‌های ورزشی و ورزش قهرمانی در این موضوع تاثیرگذار است.
استاندار خراسان رضوی ادامه داد: باید پیگیری‌های لازم برای حل این مسائل انجام شود تا حمایت لازم از تیم‌های حرفه‌ای استان و مشهد که در لیگ‌های حرفه‌ای شرکت می‌کنند، انجام شود.
وی اذعان کرد: اما در حوزه قهرمانی جوانان استان و شهر مشهد به خوبی در سال 96 درخشیدند که در همین جا از همه آنها تشکر می‌کنم.
لازم به ذکر است؛ در این مراسم رونمایی از کتاب مدال لیاقت شهدای ورزشکار استان خراسان رضوی که به معرفی 400 شهید ورزشکار شناسایی شده اختصاص دارد توسط خانواده شهید حریری و شهید جهانی از شهدای مدافع حرم صورت گرفت. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی