کد خبر : 74606
/ 09:27
حیدر رحیم‌پور

تعریف و تحریف

تعریف و تحریف

«تعریف» یعنی هر‌چیزی را همان‌گونه که هست بشناسانی و «تحریف» یعنی معنا و مفهوم هر کلامی ‌را دگرگون سازی و زشت را زیبا و زیبا را زشت بشناسانی. از امیر‌مؤمنان می‌پرسند: «پیروزی معاویه برپایۀ چه اصلی بود؟» و حضرتش می‌فرمایند: «برپایۀ نُکرای [زیرکی] او.»، زیرا معاویه با تحریف‌های خود ارزش‌ها را بی‌ارزش و بی‌ارزش‌ها را ارزنده می‌شناساند و به‌همین‌دلیل آل‌سفیان توانستند با تزویر خود و یک دنیا تحریف هنوز بیش از ٣٠ سال از رحلت پیامبری با شعارِ «من برانگیخته شدم تا خلق و خو و اخلاق انسان‌ها را اسلامی‌ کنم و به کمال خود برسانم.» نگذشته معاویه‌ای را به مقام خلافت و جانشینی شیخان بنشانند که شعارش «الملکُ للسیف» بود.

همین شعار را تکفیری‌ها عملی می‌سازند، زیرا بر آن باورند که در جهان اسلام پادشاهی ازآن کسی است که شمشیرش تیزتر باشد. آری؛ معاویه بدخلقی را آن‌چنان فرهنگی ساخت که خلق‌و‌خوی تکفیری در‌میان اعراب جاهلی پایه‌ریزی شد و تحریف آن‌چنان کاربردی دارد که صهیونیست در کتاب «تلمود»ش -تفسیر خاخامی‌ «تورات»- می‌نویسد: «برماست که تا می‌توانیم برای گمراه‌سازی مسلمانان به تحریف ارزش‌ها بپردازیم تا دشمنان گمراه گردند و از پا در‌آیند.» و شما می‌بینید که امروز صهیونیسم جهانی با چنین تزویری فرهنگی را برای گمراهان آفریده است که شاهنشاه امروزشان، آمریکا، می‌تواند بگوید منافقان ایران و تکفیری‌های عرب، یعنی هر‌کس در‌برابر مردم شمشیر بکشد، مردمی‌ است، لیکن مجاهدان و سپاهیانی که برای دفع شر کافران جان را فدای فرمان پیامبری که فرمود: «انی بعثت لاتمم مکارم الاخلاق» بکنند دشمن مردم هستند و باعث نا‌آرامی‌ جامعه، و ترامپ به‌آشکار بگوید ایران که تمدنش برپایۀ اسلام اصیل است باعث ناآرامی‌ خاورمیانه شده و غنائمی‌ را که ٧٠٠ سال کلیسای دست‌ساز سَحره و کَهنه، پدران همین صهیونیست‌ها، بردند و بعد از رنسانس جزء غنائم لیبرالیسم هستند برپایۀ سازمان ملل و حقوق بشری است که خود ساخته است. 

در یک جمله حرفۀ منحرفان این است که حق را باطل و باطل را حق بشناسانند. نمونۀ محسوس‌: «تعریف» تابلویی را بر سر دوراهی نصب می‌کند تا روندگان راه را از بیراهه بشناسند و «تحریف» ١٨٠درجه تابلو را جابه‌جا می‌کند تا هر نابلدی را گمراه سازد، و به‌جای اینکه او را به‌یاری راهنمایی تابلو به شاهراه برساند به بیراهه می‌فرستد تا در بیابان گمراه و هلاک شود.

و منظورم از همۀ این نوشتار این است که، اگر مسلمانان به‌یاری امر به معروفی که بر هر مسلمانی همچون نماز واجب است بپردازند، ارزش‌هایی را که پیامبرمان به‌سبب آن‌ها برانگیخته شده بود به جهانیان می‌شناسانند و با تعریف زشتی‌ها می‌توانند جلوی تحریف سدی ببندند و پادشاهان عرب جاهلی و گمراهان جهان را به شاهراه انسانیت هدایت کنند. آری؛ اگر تا به امروز مسلمانان به‌فرمان امر به معروف و نهی از منکر پرداخته بودند، امروز منافقان نمی‌توانستند با پرچم «لا اله الا ا...» و «محمد رسول ا...» هر لحظه غنائم دموکراسی را گمراه‌تر سازند و با ایرانی که امروزه پرچم پیروی از پیامبری که فرمود: «من برای ایجاد آرامش و نشر مکارم اخلاق آمده‌ام.» را برداشته مقابله کنند و کار به دست تکفیری‌هایی که می‌گویند: «الملک للسیف» نمی‌افتاد و تا اینجا نمی‌کشید که کلان ‌پادشاهانشان، ترامپ، بگوید ایران منطقه را به آشوب کشیده؛ یعنی نمی‌گذارد تکفیری‌ها موفق شوند، و با شاه سعودی که به‌راستی آفتی برای جهان امروز است و جهان را به آشوب کشیده رقص شمشیر نمی‌کرد، تا به مسلمانان حقیقی، چه شیعه و چه سنی، اخطار کند‌: «الملک للسیف». «و لا حول و لا قوة الا بالله». 

کلیــد واژه هــا
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی