کد خبر : 72752
/ 21:59
با حضور در تمرین امروز تیم فوتبال سیاه‌جامگان خراسان؛

میثاقیان رسما سیاه پوشید!

اکبر میثاقیان امروز به فوتبال خراسان برگشت. بعد از حدود یک دهه دوری از اتمسفر فوتبالی که اکبر میثاقیان را خیلی دوست دارد و همه‌جوره می‌پسندد، مرد اغلب‌سیاه‌پوش فوتبال کشور امروز رسما سکان هدایت سیاه‌جامگان را در دست گرفت.

میثاقیان رسما سیاه پوشید!

به گزارش شهرآرا آنلاین

خبرنگار: حمید معصومیان

او که شخصیتی محبوب در فوتبال ایران و خصوصا خراسان است، برای چالشی سخت مهیای حضور در میادین شده است. هشت هفته تا پایان لیگ باقی‌ مانده و میثاقیان کاری دشوار برای نگه‌داشتن سیاه‌جامگان دارد. تیمی که حالا با آمدن او می‌تواند بیشتر روی حمایت مردم و حضور تماشاگران در استادیوم حساب کند.

 

میثاقیان‌ها در ابومسلم

تمرین امروز سیاه‌جامگان در زمین شماره ۱ کارگران برگزار شد. حول‌وحوش ساعت۱۳ میثاقیان با اکبر محمدی، دستیار جدیدش و رمضان شکری و شاپور رجب‌زادگان، همراهان همیشگی‌اش، بر سر تمرین تیم حاضر شدند. این درحالی بود که از مربیان قبلی تیم خبری نبود تا سیاه‌جامگان برای سومین بار در این فصل مجموعه کادر فنی خود را تغییر بدهد! از قرار اکبر محمدی که پیش‌از‌این سرمربی تیم ملی فوتبال در رده‌های پایه بود، مرد اول تمرینات سیاه‌جامگان خواهد بود. رمضان شکری هم با حضور در کنار میثاقیان به‌نوعی جدایی خود از تیم نسل ابومسلم را اعلام کرد؛ تیمی که هم‌اکنون در دسته سوم به سر می‌برد و بعد از رفتن شکری، بهزاد میثاقیان پسر اکبر میثاقیان سرمربی آن شده است! بدین‌ترتیب در اتفاقی جالب، دو تیم مشکی و قرمزپوش استان به یک پدروپسر رسیده و باید دید این دو نفر می‌توانند این دو تیم را در لیگ‌های خودشان حفظ کنند!

 

میثاقیان: باید سه ماه بجنگیم

سرمربی تیم سیاه‌جامگان گفت: هیچ قولی برای بقا در لیگ برتر نمی‌دهم؛ ولی تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین نتایج را در بازی‌های آینده کسب کنیم.

اکبر میثاقیان در جلسه معارفه خود عنوان کرد: شرایط سیاه‌جامگان شرایطی بحرانی و سخت خواهد بود؛ ولی بااین‌حال به این تیم آمدم تا کمک کنم و تیم از این وضعیت بحرانی دور شود. قطعا کار سختی خواهیم داشت؛ ولی همیشه خدا کمک کرده است و خیلی خوش‌حال هستم که در کنار مردم مشهد و در شهر خودم فعالیت خواهم کرد.وی افزود: همه باید برای موفقیت تیم سیاه‌جامگان کمک کنند؛ ولی به عشق مردم مشهد در این تیم حضور پیدا کردم و هرچه دارم از این مردم است، امیدوارم بتوانم دل مردم را شاد کنم. وی درخصوص بقای تیمش در لیگ برتر گفت: هیچ قولی نمی‌توانم بدهم، ولی بااین‌حال باید سه ماه بجنگیم تا تیم در لیگ برتر بماند. 

 

عباسی: میثاقیان شناسنامه فوتبال خراسان است

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان خراسان در مراسم معارفه اکبر میثاقیان اظهار کرد: خو‌ش‌حالیم که در خدمت یکی از بهترین مربیان فوتبال هستیم. میثاقیان شناسنامه فوتبال خراسان است و می‌تواند کمک زیادی به تیم بکند. علی عباسی درخصوص مشکلات مالی تیم هم گفت: امیدوارم بتوانیم به‌مرور بدهی‌های خود را پرداخت کنیم و تا فردا ۱۰درصد دیگر از قرارداد بازیکنان را پرداخت خواهیم کرد تا قولی که به کاپیتان تیم داده بودیم، محقق شود و بتوانیم تا قبل از عید نوروز ۴۰ تا ۵۰درصد قراردادها را تسویه کنیم. عباسی درخصوص حکم کمیته اخلاق نیز گفت: با توجه به اینکه در جلسه کمیته اخلاق حضور نداشتیم، فکر می‌کنم به این دلیل من را تعلیق کرده‌‍‌اند؛ ولی نامه‌ای را به فدراسیون فوتبال ارسال کردیم و مشکل را جویا شدیم و قطعا تا آخر هفته این مشکل حل خواهد شد. عباسی درخصوص این موضوع که آیا این حکم ارتباطی با جادوگری در سیاه‌جامگان دارد، افزود: اگر جادو و جنبلی بود، الان تیم ما در اینجای جدول نبود. 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی