کد خبر : 72603
/ 21:23
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی اعلام کرد

نجات ۱۴نفر در حوادث ۴۸ساعت پیش

طی ۴۸ساعت گذشته امدادگران جمعیت هلال احمر خراسان رضوی برای نجات حادثه‌دیدگانی که در سیل و برف گرفتار و در تصادفات سوانح جاده‌ای مصدوم شده بودند، وارد عمل شدند.

نجات ۱۴نفر در حوادث ۴۸ساعت پیش

به گزارش شهرآرا آنلاین

خبرنگار: قرآنی

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی در تشریح این خبر گفت: روز گذشته خبری مبنی بر گرفتاری سه نفر از اهالی روستای اخلمد در سیلاب کیلومتر ۲۶ جاده چناران به اخلمد به این سازمان اعلام شد و تیمی از نجاتگران هلال احمر برای کمک به حادثه‌دیدگان راهی محل شدند.

اسماعیل بهمن‌آبادی افزود: با حضور ماموران امدادی اقدامات اولیه انجام شد و طولی نکشید که گرفتار‌شدگان در این سیلاب نجات یافته و به سطح زمین منتقل شدند.

وی تصریح کرد: نیروهای این سازمان همچنین در عملیاتی دیگر برای امدادرسانی به حادثه آب‌گرفتگی روستای قاسم‌آباد در جاده کنه‌بیست مشهد اعزام شدند که اقدامات امدادی لازم برای حادثه‌دیدگان انجام شد.

بهمن‌آبادی ادامه داد: حوالی ساعت ۲:۲۰ بامداد روز گذشته نیز انحراف یک دستگاه خودروی سواری پراید به دلیل خواب‌آلودگی راننده در مسیر مشهد به تربت‌حیدریه اعلام و نیروهای امدادی به محل اعزام شدند و سه مصدوم این حادثه را برای خدمات پزشکی به مرکز در مانی منتقل کردند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به امداد‌رسانی به بیمار آمبولانس اورژانس اشاره کرد و گفت: هم‌زمان با امداد‌رسانی به مصدومان تصادف در محور مشهد به تربت‌حیدریه، تیمی دیگر از امداد‌رسانان این سازمان برای نجات جان بیمار یک دستگاه آمبولانس اورژانس که به علت شدت بارندگی در کیلومتر ۳۵جاده مشهد گرفتار شده بود، وارد عمل شدند که خوشبختانه فرد بیمار به پایگاه بعدی اورژانس منتقل شد.

بهمن‌آبادی عنوان کرد: شامگاه پنجشنبه ۲۸بهمن نیز بر اثر انحراف به چپ یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶‌ در کیلومتر پنج جاده مشهد به نیشابور در حوالی گردنه شریف‌آباد، یک نفر مصدوم و به بیمارستان منتقل شد. 

در حادثه دیگری در همین تاریخ براثر برخورد کامیون با یک دستگاه خودرو سواری پراید در مسیر تربت‌حیدریه به جنگل شش نفر مصدوم شدند که توسط امدادگران نجات یافته و به مرکز درمانی منتقل شدند.

 

کلیــد واژه هــا
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی