کد خبر : 72179
/ 20:07

قرار عاشقانه دندانپزشک برای سرقت

خانمی میانسال که خودروی لوکسش در یک قرار عاشقانه ربوده شده بود، برای پیگیری پرونده‌اش به پلیس فتا معرفی شد.

قرار عاشقانه دندانپزشک برای سرقت

محمد‌جواد ابوعطا- به گزارش شهرآرا، خانمی میانسال در حالی خودروی هیوندایش را کنار خیابان پارک کرد که دقایقی به آمدن مخاطب خاصش زمان داشت.

او برای چندمین‌بار به منظور محکم‌کاری، همان پشت فرمان یک بار دیگر پیام‌هایی را که با این مرد رد و بدل کرده بودند، چک کرد. او یک دندانپزشک حدودا ۲۲ساله بود که اولین‌بار در یک سایت همسریابی، با یکدیگر آشنا شده بودند. چندماهی از آشنایی‌شان می‌گذشت و پیام‌های عاشقانه این دندانپزشک که جواب‌های متقابلی هم داشت، این خانم میانسال را قانع کرده بود که آن‌ها به درد یکدیگر می‌خورند. زن میانسال هنوز در حال چک‌کردن پیام‌های رد و بدل شده میانشان بود که ضربه‌ای ظریف به شیشه خورد و زن برای اولین بار چهره خواستگار متشخصش را از پشت شیشه دید. زن درهای خودرو را که برای امنیت بیشتر بسته بود، باز کرد و به این ترتیب پایش را از یک قول و قرار مجازی به یک خواستگاری واقعی گذاشت.

 

مامور پلیس فتا سوالش را تکرار کرد: «آدرس سایتی که گفتید چی بود؟» و زن پاسخ مامور را داد. مامور در‌حالی‌که اظهارات این خانم را ثبت می‌کرد، مجدد پرسید: گفتید مدل خودرویتان چه بود؟ که پاسخ زن میان‌سال را وارد برگه کرد. پس از شنیدن اظهارات این خانم به او اطمینان دادند که به شکایتش به زودی رسیدگی می‌شود و حتما متهم را دستگیر می‌کنند.

 

رئیس پلیس فتای خراسان‌رضوی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به یک مورد سرقت خودرو با شگردی خاص در مشهد، گفت: با دریافت یک مرجوعه قضایی از یک خانم ۴۹ساله مبنی بر سرقت خودرو‌یش، تحقیقات کارشناسان آغاز و مشخص شد که این خانم با سارق خودرویش از طریق یک سایت همسریابی آشنا شده بودند.

سرهنگ جواد جهانشیری افزود: اظهارات این خانم نشان می‌داد چندی پیش با فردی در یک سایت همسریابی آشنا شده و او خودش را دندانپزشک معرفی کرده اما در اولین قراری که با یکدیگر گذاشته‌اند، این مرد جوان با چرب‌زبانی و به دست آوردن دل این خانم، از او اجازه می‌گیرد که برای دقایقی پشت فرمان خودروی هیوندای این خانم بنشیند و به این ترتیب مقابل چشم او خودرویش به سرقت می‌رود.

وی ادامه داد: پس از شنیدن اظهارات این خانم‌، کارشناسان پلیس فتا رصد‌های خود را آغاز کردند و پس از یکسری تحقیقات گسترده فنی در فضای مجازی این متهم را شناسایی و او را در یکی از شهرستان‌های خراسان‌رضوی ردزنی کردند و سپس با هماهنگی مقام قضایی این فرد دستگیر شد. رئیس پلیس فتای خراسان‌رضوی از معرفی این متهم ۲۲ساله به دادسرا خبر داد.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی