کد خبر : 72167
/ 14:34

ظاهر شدن شهری معلق در آسمان چین

این برای دومین بار است که این سراب شگفت انگیز در آسمان چین پدیدار می شود.

ظاهر شدن شهری معلق در آسمان چین

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است پدیدارشدن شهر معلق در آسمان چین را به تصویر می کشد. در این ویدئوی  شگفت انگیز تصویری از یک کلان شهر با آسمان خراش های بلند که از میان ابرها سر بیرون آورده اند دیده می شود. کلان شهری خیالی که به نظر می رسید محل زندگی میلیون ها تن باشد. مشاهده این پدیده نادر در شهر "یویونگ" چین موجب حیرت مردم شد.

این برای نخستین بار نیست که چنین پدیده نادری در آسمان چین مشاهده می شود. در سال 2015 نیز پدیده ای مشابه در شهر "فوشان" چین دیده شد که با جنجال زیادی همراه بود. این در حالی است که برخی تئوری پردازان توطئه آن را پروژه ای  با نام Blue Beam”  یا " پرتو آبی"  می دانند که توسط  ناسا مدیریت می شود. بنابر ادعای آنها این سازمان فضایی با استفاده از این طرح و فریب مردم جهان در صدد ایجاد دین جدیدی است. آنها معتقدند ناسا از طریق این پروژه و بزرگنمایی حمله قریب الوقوع موجودات فضایی قصد دارد تا مردم جهان را در خصوص اعتقاد به ادیان زمینی و خدا دلسرد کرده و آنها را وادار به باور دین جدید نماید.

 گفتنی است؛ پدیده " شهر معلق" را می توان پدیده ای کاملا علمی قلمداد کرد. این خطای دید که " فاتا مورگانا" نامیده می شود می تواند روی خشکی یا دریا و در اثر وارونگی یا تغییر فیزیکی اشیایی مانند کشتی ها که در فاصله دور قرار دارند ایجاد شود. در ادامه می توانید این فیلم را مشاهده کنید.

ظاهر شدن شبح کلان شهر در آسمان چین  مردم  را شگفت زده کرد+ تصاویر////فیلم////فیلم باید اضافه شود

ظاهر شدن شبح کلان شهر در آسمان چین  مردم  را شگفت زده کرد+ تصاویر////فیلم////فیلم باید اضافه شود
 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی