کد خبر : 71876
/ 13:32

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی: دهه فجر امسال باید فاطمی باشد

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: با توجه به تقارن ایام عزاداری شهادت حضرت فاطمه(س) با دهه فجر امسال باید سعی شود دهه فجری فاطمی داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی: دهه فجر امسال باید فاطمی باشد

به گزارش شهرآراآنلاین، آیت الله سید احمد علم الهدی روز چهارشنبه در دیدار با اعضای ستاد استانی برگزاری دهه فجر انقلاب اسلامی افزود: دهه فجر امسال نباید با جریان عزاداری حضرت فاطمه زهرا(س) منافات داشته باشد.
وی ادامه داد: جشنواره فیلم و موسیقی فجر باید بگونه ای اجرا شود که با جریان عزاداری ایام فاطمیه منافات نداشته باشد.
امام جمعه مشهد گفت: خدای ناکرده نباید کارهای پارسال، امسال هم تکرار شود و یک عده هنرپیشه با ژستهای خاص در جشنواره ظاهر شوند و ما هم به دنیا منعکس کنیم که این امر برای نظام ما آبرویی نخواهد گذاشت.
وی افزود: مساله سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و احیای دهه فجر نباید به جشن خاطره تبدیل شود بلکه باید هم تجدید خاطره باشد و هم تجدید بیعت با انقلاب و نشان دادن و مانور پایداری مردم و ایستادگی شان در پای اصول و ارزشهای انقلاب.
آیت الله علم الهدی ادامه داد: باید برنامه ها بگونه ای باشد که نسل دوم و سوم انقلاب را به نظام و انقلاب وابسته کند که اگر این اثر را نداشته باشد در ادامه مسیر نظاممان شکست خواهیم خورد.
وی گفت: باید از چاشنی وابستگی مردم به عشق اهل بیت(ع) استفاده کرد تا از برنامه های دهه فجر نتیجه گرفت زیرا انقلاب ما برخواسته از کانون قدرت اهل بیت(ع) است.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: با کپی برداری از برنامه های سالهای قبل این هدف اجرا نمی شود و همه برنامه ها باید با جهتگیری توجیه نسل جوان و نوجوان به انجام برسد. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی