کد خبر : 71808
/ 20:56
دروازه‌بان جوان و مشهدی سیاه‌جامگان که این روزها در اوج آمادگی قرار دارد؛

شک نکنید در لیگ برتر می‌مانیم

تیم سیاه‌جامگان اگر تا به اینجای کار شرایط خود را حفظ کرده و حداقل امیدوار به ماندن در لیگ برتر و بالا آمدن در جدول است، شاید یکی از دلایل مهمش داشتن یک دروازه‌بان جوان و با استعداد و اتفاقا مشهدی است که توانسته شایستگی‌های خود را در عین سن و سال پایینش نشان دهد.

شک نکنید در لیگ برتر می‌مانیم

طاری بخش - ناصری متولد ۱۳۷۲ است و حالا سه سال است که در کنار همسرش زندگی می‌کند و در رشته تربیت بدنی نیز تحصیل می‌کند. او که سابقه حضور در رده‌های مختلف ملی و باشگاهی را نیز در کارنامه دارد، درباره شرایط خودش و تیمش با ما به گفتگو نشست.

 

تو با اینکه مشهدی هستی اما قبل از بازی‌های امسال کمتر شناخته شده بودی؟

بله من متولد مشهد هستم و پیش از این در تیم‌های پایه سایپا و پرسپولیس مشهد فعالیت داشتم و پس از آن در رده نوجوانان موفق شدم تا به تیم ملی که هدایتش را دوستی مهر بر عهده داشت دعوت شوم.

 

و بعد از آن؟

خب ما مسابقات مختلفی را داشتیم و گروهی از استعدادیابان باشگاه سپاهان نیز در تیم ملی نوجوانان من را دیدند و بعد از آن به تیم جوانان سپاهان رفتم. در همان سال‌ها یعنی ۸۷ من در تیم‌های ملی جوانان و امید زیر نظر آقایان محمدی و وینگادا نیز عضویت داشتم و با سردار آزمون و علیرضا جهانبخش هم‌بازی بودیم. بعد از مدتی که در جوانان سپاهان بودم، به تیم بزرگسالان سپاهان رفتم و اتفاقا در چند بازی جام باشگاه‌های آسیا نیز روی نیمکت حضور داشتم.

 

چه شد به مشهد آمدی؟

بعد از سپاهان شرایطی به وجود آمد که به تبریز و تیم گسترش رفتم و دوسال هم در آنجا بودم و پس از اینکه رسول خطیبی به سیاه‌جامگان آمد، با توجه به شناختی که از من داشت من را هم به شهرم بازگرداند و الان هم خوشحال هستم که در یکی از تیم‌های شهرم هستم و خانواده ام نیز در کنارم هستند.

 

سال گذشته بازی‌های کمتری به تو رسید اما امسال بیشتر بازی‌ها را بودی و خوب هم درخشیدی؟

خب این لطف خدا بود تا بتوانم این فصل خودم را نشان دهم‌. البته فصل گذشته هم بازی کردم اما نه مثل فصل جاری. من برای قرار گرفتن در دروازه خیلی تلاش کردم اما این برای من پایان راه نیست.

 

سقف آرزوهایت کجاست؟

سقفی برای آرزوهایم ندارم ولی خیلی فکرهای بزرگی در سرم دارم که برای رسیدن به آن‌ها تلاش می‌کنم. بزرگ‌ترین آرزوی فوتبالی‌ام رسیدن به تیم ملی و در کنار آن حضور در تیم‌های خارجی است.

 

در نیم فصل تغییرات زیادی برای سیاه‌جامگان به وجود آمد و خداداد جانشین کاظمی شد؟

خب خداداد مربی بسیار بزرگی است و من واقعا از اینکه زیرنظر بازیکن‌ بزرگی مثل او که حالا تجربه مربیگری داشته و هدایت تیم را بر عهده دارد، کار می‌کنم خوشحال هستم.

 

احتمال سقوط تیم شما امسال هم وجود دارد؟

نه به‌هیچ‌وجه ما سقوط نمی‌کنیم. شک نکنید که تیم ما به لطف امام رضا(ع) و حمایت تماشاگرانمان و تلاش کادر مدیریتی و فنی در لیگ می‌ماند و اتفاقا در نیمه بالایی جدول قرار خواهیم گرفت. مردم مشهد باید فکر سقوط سیاه‌جامگان را نکنند.

 

در نیم فصل پیشنهادهای مختلفی را داشتی 

بله چند تیم مطرح این پیشنهاد را داشتند که بروم اما شرایط به گونه‌ای نبود که بخواهم تیم را ترک کنم. کلا در شرایط فعلی جدایی از تیم نامردی بود.

 

مشکل اصلی تیم شما مسائل مالی است؟

به هر حال این تیم توسط بخش خصوصی اداره می‌شود و این‌طور خوب نیست که کسی کمک نکند. من در اصفهان و تبریز که بودم همه مسئولان برای کمک به تیم شهرشان پیش‌قدم بودند اما اینجا در مشهد متاسفانه اگر سنگی نیندازند، کمکی هم نمی‌کنند. تیم ما مشکل مالی دارد و اگر شرایط این طور بماند کار برایمان کمی سخت می‌شود.

 

و حرف پایانی؟

باید از همسرم و خانواده‌ام تشکر کنم. به ویژه از تماشاگران که همواره به ما انرژی می‌دهند.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی