کد خبر : 70739
/ 20:28
رضا حقیقی پس از پیوستن به پدیده در گفتگو با شهرآرا؛

اشتباهاتم، باعث دور شدنم از فوتبال حرفه‌ای شد

تیم فوتبال پدیده خراسان در تعطیلات یک‌ماهه لیگ برتر سرانجام رضا حقیقی، بازیکن خراسانی که با حاشیه‌های زیادی روبه‌رو بود را جذب کرد.

اشتباهاتم، باعث دور شدنم از فوتبال حرفه‌ای شد

سینا شکور- تیم فوتبال پدیده خراسان در تعطیلات یک‌ماهه لیگ برتر سرانجام رضا حقیقی، بازیکن خراسانی که با حاشیه‌های زیادی روبه‌رو بود را جذب کرد تا هم به این بازیکن در احیای دوباره‌اش کمک کند و هم اینکه حقیقی با برگشت به دوران اوجش بتواند بخشی از مشکلات تیم پدیده در وسط زمین را حل نماید.

حقیقی که بعد از رفتن به صبای قم در ابتدای فصل قبل و بعد از آن ماجرای عجیب و غریبش یعنی حضور سه ماهه در لیگ فوتبال تایلند و بازگشت به ایران، کمتر در انظار عمومی دیده می‌شد، از چند ماه قبل تمریناتش را با پدیده آغاز کرد تا بتواند خودش را هم از نظر فنی و هم از نظر بدنی مهیای حضور در لیگ برتر کند. او به عنوان یکی دیگر از فوتبالیست‌های خراسانی که اتفاقا تجربه حضور در تیم بزرگی مثل پرسپولیس و از آن مهم‌تر حضور در تیم ملی و بازی در جام جهانی را در کارنامه دارد، حالا به شدت به تمرینات خودش می‌پردازد و قصد دارد تا دوباره به اوج بازگردد.

 

چه اتفاقی افتاد که رضا حقیقی که خیلی‌ها هم در تیم ملی و هم در پرسپولیس به او امید داشتند تا تبدیل به یک بازیکن درجه یک شود، به یک‌باره با افت شدیدی روبه‌رو شد؟

متاسفانه انتخابات اشتباه و مصدومیتم باعث شد تا نتوانم در اوج باقی بمانم و در نهایت هم از فوتبال حرفه‌ای و هم از تیم ملی مدتی دور شدم. امیدوارم با عملکرد خوب بتوانم مجدد در ترکیب تیم ملی حضور داشته باشم.

 

فصل پیش چند هفته در تیم صبا و زیر نظر علی دایی بازی کردی و به یک‌باره به تایلند و رفتی و بعد از آن هم محو شدی؟

من خودم را همیشه به علی دایی مدیون می‌دانم و همان‌طور که گفتم متاسفانه تصمیم‌گیری‌های غلط باعث شد تا نتوانم به‌درستی در فوتبال حضور داشته باشم. من تقریبا سه سال به طور مداوم به تیم ملی دعوت می‌شدم و در کارنامه خود ۱۱بازی ملی و حضور در جام جهانی را دارم و اصلا فکرش را هم نمی‌کردم که این طور افت داشته باشم.

 

پدیده همان تیمی بود که تو یک نیم‌فصل هم در آن بازی کردی و با این تیم به مشکل خوردی و شاید کسی تصور نمی‌کرد که آن‌ها این ریسک را برای جذب تو انجام دهند؟

در آن زمان خب من از پرسپولیس به پدیده آمده بودم و از نظر مالی با شرایط سختی روبه‌رو بودم و اتفاقات عجیبی افتاد تا بعد از پایان فصل از مشهد بروم. پس از بازگشت به شرایط گذشته خود و بهبود مصدومیتم، دوره طولانی را تا حضور در تیم پدیده طی کردم و این اتفاق زمانی رخ داد که پدیده در شرایط بدن‌سازی برای حضور در لیگ برتر بود. صحبت‌ها و جلساتی با مهاجری سرمربی تیم داشتم و قرار شد تا در کنار تیم به تمرین بپردازم تا به آمادگی برسم؛ اما افرادی هم بودند که دوست نداشتند من در تیم پدیده باشم.

 

یعنی چه کسانی بودند؟

الان دیگر برایم مهم نیست. من می‌خواهم دوباره همان رضا حقیقی باشم که به تیم ملی رفتم و حرف‌های گذشته دیگران برایم اهمیتی ندارد. حدود چهارماه طول کشید تا بتوانم به صورت رسمی با تیم قرارداد امضا کنم و امیدوارم بتوانم جواب اعتماد و اطمینان سرمربی پدیده را نیز بدهم.

 

فکر می‌کنی پدیده بتواند شرایطش را بهبود ببخشد؟

متاسفانه نسبت به عملکردمان از لحاظ فنی خوب نتیجه نگرفتیم. به نظر من اگر عملکرد ما ۸۰درصد بوده، نتیجه‌گیری تیم تنها ۳۰درصد است. به هرحال شرایط رقابت در لیگ برتر فوتبال پیش‌بینی‌پذیر نیست و امیدواریم در ادامه رقابت‌ها نتایج ارزشمندی را کسب کنیم.

 

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی