کد خبر : 68435
/ 22:18
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در بازدید از روزنامه شهرآرا عنوان کرد؛

شهرآرا، مردمی و متنوع

روزنامه شهرآرا امسال نیز ساعات شلوغی را در ایام گرامیداشت روز خبرنگار سپری کرد و دیروز نیز میهمان‌های زیادی برای عرض تبریک در تحریریه این روزنامه حضور پیدا کردند.

شهرآرا، مردمی و متنوع

روزنامه شهرآرا امسال نیز ساعات شلوغی را در ایام گرامیداشت روز خبرنگار سپری کرد و دیروز نیز میهمان‌های زیادی برای عرض تبریک به مناسبت روزی که به افتخار اصحاب قلم نام‌گذاری شده‌است در تحریریه این روزنامه حضور پیدا کردند. رئیس شورای اسلامی شهر مشهد نیز یکی از این میهمان‌ها بود که به جمع خبرنگاران روزنامه مردم مشهد آمد و از جایگاه ویژه کاری آن‌ها سخن به میان آورد.

 

شهرآرا، موردتوجه مخاطبان داخلی و خارجی

در همین راستا، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در دیدار با مدیرعامل موسسه فرهنگی شهرآرا، ضمن تبریک روز خبرنگار، با تحسین فعالیت‌های رسانه‌ای این روزنامه گفت: هرچند این رسانه منتسب به مدیریت شهری است، توانسته‌است جایگاه بسیار والایی را کسب کند.

محسن انتظاری‌هروی یادآوری کرد: در روزهای اولی که شهرآرا به‌عنوان هفته‌نامه منتشر می‌شد، موضوعاتی همچون توزیع رایگان و نامناسب این جریده باعث مسائلی گردید که چندان درخور شان این مجموعه نبود، اما شهرآرای امروز جای خود را در بین نخبگان و مردم به‌خوبی باز کرده‌است.

وی با بیان اینکه «روزنامه شهرآرا با تنوع کاری زیادی در حال فعالیت است»، ادامه داد: این تنوع به حدی است که شما در حال حاضر، تعداد زیادی مخاطب از خارج کشور دارید و به آن‌ها توجه می‌کنید.

 

مردمی‌بودن، نقطه قوت شهرآرا

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مردمی‌بودن را بزرگ‌ترین ویژگی روزنامه شهرآرا دانست و بیان داشت: همان‌طور که شهرآرامحله به واسطه حضور مردم توانسته‌است مخاطبانش را به‌خوبی پیدا کند، باید به وجهه مردمی‌‌بودن روزنامه شهرآرا همچنان توجه داشت. 

وی تصریح کرد: رفع نیازهای مردم به واسطه عجین‌شدن رسانه‌ها با آن‌ها امکان‌پذیر است و رسانه‌ها نیز می‌توانند نقش ارتباطی خود را در این زمینه به‌خوبی ایفا کنند.

 

در بخش فرهنگی عقبیم

انتظاری‌هروی با اشاره به گستره کاری مدیریت شهری در تمامی شئون زندگی مردم، متذکر شد: هرچند تاکنون اقدامات گسترده‌ای از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد برای رفاه و آسایش هرچه بیشتر مردم صورت پذیرفته‌‌‌است، هنوز با ایدئال‌هایمان فاصله داریم و باید در این زمینه تلاش بیشتری از سوی خادمان شهر صورت پذیرد.

وی با ابراز تاسف از اینکه «هنوز در بخش فرهنگی کار عقبیم»، اضافه کرد: در همین راستا، باید در بحث ارزش‌های انقلاب و ایران اسلامی و همچنین امور شهروندی کار فرهنگی بیشتری انجام شود که روزنامه شهرآرا نیز به‌عنوان یک رسانه قدرتمند شهری، می‌تواند در این‌خصوص گام‌های موثری بردارد. 

وی ابراز خرسندی کرد: روزنامه شهرآرا در حال حاضر، به یک بالندگی بسیار خوبی رسیده‌است و تاثیر مناسبی را در حوزه‌های مختلف از خود بر جای می‌گذارد.

 

تصویب سند اقدامات مربوط به اقتصاد مقاومتی

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد همچنین از تصویب سند اقدامات مربوط به اقتصاد مقاومتی در شهرداری که سرفصل‌های فرمایشات رهبر معظم انقلاب است توسط این مجموعه خبر داد.

 

توجه شورای چهارم به گفتمان انقلاب اسلامی

همچنین مدیرعامل موسسه فرهنگی شهرآرا در این دیدار، با تشکر از زحمات شورای اسلامی چهارم، گفت: توجه اعضای شورای اسلامی شهر در دوره فعلی به گفتمان انقلاب اسلامی از مهم‌ترین ویژگی‌های این دوره است که باید این روحیه را تحسین کرد.

حجت‌‌الاسلام بذرگری‌هاشمی با ارائه گزارش عملکردی مختصر در‌خصوص فعالیت‌های اخیر روزنامه شهرآرا، افزود: کارهای بسیار خوبی از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر به‌ویژه برای حاشیه شهر صورت گرفته که از سوی روزنامه شهرآرا نیز به‌خوبی ضریب داده شده‌است.

 

خبرنگار: بنیامین یوسف‌زاده

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی